Vrátime Vám späť až 20% z ceny

Nakupujte s rozumom

Predstavte si, že Vám niekto pomôže s návrhom Vašej vysnívanej kuchynskej linky. Dizajnové spracovanie, exkluzívne materiály a dômyselné usporiadanie odkladacích priestorov … a predstavte si, že k tomu dostanete navyše BONUS – vstavané spotrebiče do novej kuchynskej linky ZADARMO.

V našich kuchynských štúdiách v Nitre a v Nových Zámkoch to nie je len predstava, myslíme to úplne vážne.

Ponuka, ktorú sme si pripravili pre našich zákazníkov začína presne v deň sv. Valentína, a veríme, že si ju zamilujete aj Vy.

Spotrebiče ku kuchynskej linke

Pri zariaďovaní bytu, či domu, sa okrem kuchynskej linky nezaobídete aj bez nových spotrebičov.

Akcia CASH BACK na spotrebiče z ceny kuchynskej linky Vám ušetrí okrem peňazí aj more času, ktorý by ste inak museli venovať výberu vhodných spotrebičov do Vašej kuchyne. 

S týmto výberom Vám pomôžu naši špecialisti s viac ako 14 ročnou praxou v tejto oblasti, ktorí zohľadnia Vaše potreby a individuálne požiadavky. 

Spotrebiče v hodnote 20% z ceny kuchynskej linky u nás dostanete ZADARMO. Ak si vyberiete spotrebiče za vyššiu hodnotu, uhradíte iba rozdiel.

PODMIENKY A PRIEBEH AKCIE

Je to naozaj jednoduché.

1.

KONZULTÁCIA

1.

Dohodnite si konzultáciu v niektorom z našich štúdií v Nitre alebo Nových Zámkoch. Stačí odoslať kontaktný formulár pod týmto článkom a my sa Vám ozveme najneskôr nasledujúci pracovný deň.

2.

PLÁNOVANIE

2.

Už pri samotnom plánovaní a návrhu Vašej kuchyne vidíte jej cenu. 20% z jej hodnoty nám určuje výšku CASH BACK sumy poskytnutej na výber vstavaných spotrebičov.

3.

VÝBER SPOTREBIČOV

3.

S výberom spotrebičov Vám pomôžu naši špecialisti na základe Vašich potrieb. Zo širokej ponuky značiek si vyberie každý a ak by ste presiahli stanovenú sumu, doplatíte iba rozdiel.

AKO TO FUNGUJE?

Príklad 1: pán Milan z Nitry a jeho manželka si u nás navrhnú cez online 3D creator kuchynskú linku v hodnote 6800 EUR. V priebehu trvania tejto ponuky si kuchynskú linku u nás objednajú a majú nárok na spotrebiče v hodnote 20% z ceny ich kuchynskej linky, teda v hodnote 1360 EUR.

Príklad 2: rodina pani Martiny zo Šurian by chcela návrh kuchyne spolu s obývačkou – obľúbený koncept All-In-One. Nie je nič jednoduchšie, ako zastaviť sa u nás a pri konzultácii s našimi dizajnérmi navrhnúť svoju vysnívanú kombináciu. Pri predpokladanej cene zostavy v hodnote 8900 EUR získajú navyše bonus – spotrebiče z našej širokej ponuky v hodnote 1780 EUR.

V prípade záujmu stačí odoslať kontaktný formulár pod týmto článkom a my sa Vám ozveme najneskôr nasledujúci pracovný deň.

PLATNOSŤ

Platnosť akcie je obmedzená od 14.02.2022 do 14.03.2022.

Akciová ponuka je lokálneho charakteru a je platná iba pre štúdia DALNO Nitra a DALNO Nové Zámky.

Kontaktujte nás

Radi Vám pomôžeme a zodpovieme všetky otázky. V prípade záujmu nás kontaktujte.

Tešíme sa na Vás.

Osobné alebo Online stretnutie? Aký typ Vám vyhovuje?

ONLINE plánovanie

zadarmo